Oryginalne części zamienne i materiały eksploatacyjne Kjellberg Finsterwalde!

Jakość przecinarek plazmowych Kjellberg wynika między innymi z zastosowania wysokiej klasy materiałów. Zapewniamy więc Państwu dostęp do oryginalnych części eksploatacyjnych, które przedłużą żywotność maszyny oraz poprawią komfort pracy każdego użytkownika. Nasza oferta obejmuje oryginalne części Kjellberg Finsterwalde wraz z akcesoriami, dysze i elektrody.

Kjellberg jako pionier w dziedzinie cięcia plazmowego od 1959 roku intensywnie pracuje nad ciągłym doskonaleniem swoich produktów. Będąc liderem w swej branży i najstarszym producentem na rynku niemieckim stawia na solidność i jakość, także w kwestii części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych. Dążenie do perfekcji powoduje, że specjaliści z firmy Kjellberg za główny cel stawiają sobie optymalizację procesu cięcia oraz ciągłe ulepszanie dostępnych rozwiązań.

Bo oryginał jest po prostu lepszy!

Odkrycia badawcze Kjellberg Finsterwalde w zakresie materiałów eksploatacyjnych zostały ujęte pod nazwą YellowXLife®. Dzięki tej technologii, użytkownik ma możliwość korzystania z wytrzymałych części, których żywotność została znacznie wydłużona, co skutkuje redukcją kosztów cięcia, dzięki oszczędności na materiałach eksploatacyjnych. Dodatkowo, dzięki YellowXLife® zmniejsza się również czas konieczny do serwisowania i pielęgnacji maszyny. Tak wydajna technologia zwiększa wydajność cięcia klientów Kjellberg, jednocześnie zmniejszając koszt cięcia za metr.

Z materiałami eksploatacyjnymi YellowXLife® do cięcia tlenem uzyskujesz następujące korzyści

  • wydajniejsze cięcie,
  • długotrwałe użytkowanie,
  • o wiele dłuższa żywotność niż w przypadku kopii,
  • do 3,5-krotnie dłuższą żywotność
    (znacznie powyżej poziomu, który oferuje konkurencja),
  • dalsze zmniejszenie kosztów,
  • niższe koszty za metr cięcia w porównaniu do produktów konkurencji,
  • niższe koszty za metr cięcia w porównaniu z podróbkami,
  • takie same ceny jak w poprzednich modelach.

 

Zapytaj o cenę wybranej części!

Skontaktuj się z naszym konsultantem!

Wypełnij formularz!

Zależy Ci na czasie?

Szybki kontakt!

+ 48 666 835 955